Hakkımda

İletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Mehmet Veysi UYGUR 

Grafik tasarımcı

2010 yılında başladığım grafik tasarım mesleğinde farklı sektör ve iş alanlarında konsept hazırlanmasından, son tasarıma; üretimden montaja kadar bir çok aşamada görev alma fırsatım oldu.

Profesyonel olarak çalıştığım bu alan; tasarımların insanlarla olan ilişkisini, işlevselliğin önemini ve sadeliğin gücünü tecrübe etmeme sebep oldu.
Son yıllarda gelişen; ürün ve tasarım arasındaki uyum anlayışını takip ederek birçok çalışmaya imza attım.
En büyük amacım bu anlayıştaki tasarımın gücünü, üretim ve montaj tecrübelerim ile birlikte kullanarak gerçek dünyada uygulanabilen çalışmalar ortaya koymak olmuştur.
Enerji kaynağım, işime duyduğum sevgi ve yeni şeyler öğrenmeye olan isteğimden gelir.

İyi işler çıkarmak her zaman öncelikli hedefimdir.
Marka kimliğine, sanat yönüne, moda-trend uyumuna, iç mekan tasarımına, sanata ve kültürel değerlere bununla birlikte dünya çapında tasarım çözümlerine odaklanan bağımsız bir tasarımcıyım.
Amacım, sezgiyi iç-görü ile birleştirmek bunun sonucunda kullanıcı için güçlü, çekici ve anlamlı, özgün çözümler sunmak olmuştur.

Aynı zamanda, ürün tasarımı ile insan etkileşimini birleştirmek için, iç ve dış mekan dizaynı gibi diğer tasarım biçimlerinin de işbirliği içinde olduğunun farkındayım.

KURUMSAL KİMLİK

Tasarımın düşüncesi ve hikaye anlatımı unutulmaz bir markanın temelidir. Doğru soruları sorarak sizi ve işinizi tanımaya başlayınca, tutarlılık sağlayan  güçlü görsel kimlik sistemleri oluştuturuz.

/  Logo Tasarımı
/  Konsept Geliştirme
/  Marka Kuralları
/  Görsel Dil
/  Marka Danışmanlığı

MEKAN VE SERGİLEME TASARIMI

Sergilemeyi düşündüğünüz ürün, ürün grupları veya hizmetlerinizin geniş kitlelerce tanınmasını ve dikkat çekmesini istediğinizin farkındayız. Markanız için mekan ve sergileme sistemleri tasarlıyoruz.

/   Ürün Teşhir Standları
/   Fuar Standları
/   Showroom
/   Dış Cephe Tasarımları
/   Giriş Tagları

WEB TASARIM

Güzel ve sezgisel olarak tasarlanmış bir web sitesi, herhangi bir işletme için güçlü bir satış noktasıdır. Birlikte size ve markanıza özgü bir deneyim geliştireceğiz. Açık ve etkileyici bir web sitesi, işinizi güçlendirecek ve daha büyük bir çevrimiçi varlığa erişmenize izin verecektir.

/   Web Sitesi Tasarımı
/   Blog Tasarımı
/   Duyarlı Web Tasarımı
/   E– Ticaret
/   Sosyal Medya Tasarımı ve Kürasyon

BASKI VE DAHA FAZLA 

Mevcut bir marka kimliğiniz için yeni bir dergi veya matbuat için bir editör tasarımı oluşturup oluşturmadığınız konusunda, vizyonlarınızı herhangi bir ortamda akıllı ve otantik tasarım çözümlerine dönüştürüyorum ve insanların markanızla duygusal olarak bağlanmasına izin veriyorum.

/   Kırtasiye
/   Ambalaj
/   Sanat Yönü ve Set Styling
/   Dergiler ve Kitaplar
/   Lookbooks ve Kataloglar

error: Content is protected !!